Анонси
Культура
Події

Куди піти у Києві на День міста

21.05.2019 Косянчук Інна 0

У неділю, 26 травня, уперше в Києві пролунають хіти Дідьє Маруані, тисяча танцюристів виконає польку, і пройдуть численні фестивалі  

На святкування з бюджету міста профінансовано 2 мільйони гривень на заходи, які проходитимуть три дні, про це повідомила директор Департаменту культури КМДА Діана Попова.

Одна з непересічних подій у рамках святкування Дня Києва та Дня столиці – концерт “Космічна симфонія” у супроводі симфонічного оркестру та хору Національної оперети України, який відбудеться 26 травня о 20.00 на Контрактовій площі

Діана Попова, презентуючи подію, зауважила, що це буде великим подарунком киянам від Київської міської державної адміністрації. «Це буде центральна подія в неділю, 26 травня, саме в День Києва, але передуватиме цій події низка концертних програм, з п'ятниці по неділю. Зокрема, вперше в Києві пролунають хіти французького музиканта Дідьє Маруані та гурту Space у супроводі симфонічного оркестру Національної оперети України. Цей рік заявлений роком французької мови в Україні, і дуже символічно, що саме цього року відбуватиметься поєднання і 40-річчя групи Space у рік французької мови”, - зазначила вона.

Концерт «Космічна симфонія» представить автор музики – популярний в Україні у 80-ті роки французький композитор Дідьє Маруані, який є автором відомого мюзиклу Le Reve de Mai, присвяченого протестам 1968 року у Франції. Вперше в Києві хіти Дідьє Маруані та гурту Space звучатимуть у форматі open-air на Контрактовій площі столиці, де почути музику легендарних музикантів зможуть всі бажаючі. Вхід на концерт вільний. Шоу супроводжуватиметься лазерною світломузикою, яскравим відео,  спецефектами.

“Для мене дуже радісно, що я отримав таку пропозицію зіграти з симфонічним оркестром. Таке поєднання різних стилів і різних культур дуже цікаве і важливе, тому що культура відіграє важливу роль у відносинах між країнами. Група Space гратиме разом з оркестром оперети, і така суміш - синтезатор і симфонічний оркестр - має бути дуже цікавою. ”, - сказав французький композитор і музикант, лідер гурту Space Дідьє Маруані.

За словами генерального директора-художнього керівника Національної оперети України Богдана Струтинського, 26 травня на Контрактовій площі урочисто вишикується понад тисяча танцюристів, котрі у своєму виконанні презентують українську "польку". Це дійство має бути настільки масштабним, що буде зафіксовано у Книзі рекордів України. Також планується сальса під відкритим небом. На глядачів чекають виступи сучасних зірок естради: Андрія Бойка, Деніса Реконвальда, Аліси Тарабарової, DZIDZIO, Гайтани, Асії Ахат тощо.

Крім цього, в рамках святкування Дня Києва у столиці відбудеться міжнародний кінофестиваль “Молодість”, Міжнародний фестиваль “Київський тиждень мистецтва” Kyiv Art Week, Київський бал, численні дитячі розваги, спортивні заходи, різноманітні майстер-класи.

Джерело: Укрінформ

Фото з відкритих інтернет-ресурсів