Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

Крюківський завод показав новий потяг для Kyiv Boryspil Express

06.11.2019 Оксана Кириленко 0

Крюківський вагонобудівний завод завершив збірку і відправив на випробування новий дизель-поїзд ДПКр-3.

Цей поїзд закуплений Укрзалізницею і буде експлуатуватися на маршруті Центральний залізничний вокзал - Міжнародний аеропорт Бориспіль до кінця 2019 року.

Зараз поїзд перебуває на станції Новомосковськ-Дніпровський Дніпропетровської області і найближчим часом вийде в пробіг на відрізку шляху Новомосковськ-Балівка.

Регіональний дизель-поїзд ДПКр-3 - другий український дизель-поїзд, створений на КВБЗ. У поїзді - три вагони, два - моторні з силовими установками потужністю 588 кВт, один - проміжний - безмоторний.

Поїзд розрахований на 170 місць. У проміжному вагоні першого класу крісла розташовані за схемою 2 × 2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині не менше 490-500 мм. Вони мають широкі зручні підлокітники, індивідуальні розетки з USB-роз'ємом.

У головних вагонах другого класу крісла розташовані за схемою 3 × 2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині - не менше 450 мм. Між кріслами - один підлокітник, індивідуальні розетки. У кожному з вагонів будуть по два багажних стелажа.

Для швидкої посадки і висадки пасажирів передбачені 12 двостулкових автоматичних вхідних дверей - по чотири на кожен вагон. Є спеціальний висувний пандус для посадки-висадки пасажирів з особливими потребами.

Для експлуатації в холодну пору року передбачені рідинні обігрівачі, по два на кожен вагон. Передбачено і електропідігрів салону при непрацюючих силових установках.

Джерело