Анонси
Культура
Дати
Київщина-суспільство

Кримський дім та музей просто неба запрошують на День захисника України

12.10.2020 Кочкина Марина 0

14 жовтня о 13:00 у Києві, на території Національного музею народної архітектури та побуту України, що по вулиці академіка Тронька, відбудуться культурно-мистецькі заходи з нагоди Дня захисника України.

Традиційно у музеї поблизу селища Пирогів проходитиме святковий концерт до Дня захисника України «Покрова. Свято мужності та звитяги», повідомляє events.

14 жовтня - це день, який поєднує в собі чотири споріднених свята: Покрова, День Захисника України, День створення УПА та День козацтва. Цього року у рамках співробітництва з музеєм народної архітектури та побуту України Кримський дім приєднується до концертних заходів зі своєю «кримською» програмою. Одним із основних свят є День захисника України. Саме тому у цей день вшановуватимуть кримськотатарських воїнів та ветеранів, які боронять Україну на Сході.

фото з відкритих джерел

Програма заходів від Кримського дому:

  • Вшанування-нагородження військових кримчан;
  • Виступи зразкового ансамблю танцю «Кримська родина»;
  • Джазова музика від «Тріо Усеїна Бекірова»;
  • Пісні у виконанні заслуженої артистки України Ельзари Баталової.

Також виступатимуть академічний ансамбль пісні і танцю України Державної прикордонної служби України, народний артист України Анатолій Гнатюк, жіночий вокальний ансамбль «Розмарія», народний художній колектив театру хореографічних мініатюр «Цвіт папороті», заслужена артистка України Оксана Стебельська.

Паралельно діятиме майданчик народної творчості, де відбуватимуться майстер-класи з малювання по воді - ебру, малювання хною; діятиме ярмарок українських та кримськотатарських майстрів. Також на цьому майданчику буде відтворено весільні обряди українців та кримськотатарські національні танці.

Захід триватиме із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог МОЗ та рекомендацій Головного санітарного лікаря України. Вхід на концерт виключно у масках.

Раніше «Погляд» повідомляв, що у столиці відкрили перший державний Музей науки.