Новини
Новини світу
За кордоном

Країни НАТО розпочали ядерні навчання (ВІДЕО)

У тренуванні візьмуть участь 14 країн і до 60 літаків різних типів.

Країни НАТО розпочали ядерні навчання, на яких відпрацюють використання американської ядерної зброї, що розташована у Європі. Впродовж навчань літаки здійснять тренувальні польоти над Бельгією, Північним морем і Британією.

Про це йдеться на сайті Альянсу.

У тренуванні візьмуть участь 14 країн і до 60 літаків різних типів, включаючи бомбардувальники B-52, винищувачі четвертого і п'ятого поколінь, а також літаки-розвідники і літаки-заправники.

В Альянсі зазначили, що фундаментальною метою ядерного потенціалу НАТО є збереження миру, запобігання примусу та стримування агресії".

Ці навчання допоможуть переконатись, що можливості ядерного стримування Альянсу захищені, ефективні і залишаються в безпеці.

Нагадаємо, тиждень тому Єнс Столтенберг заявив, що НАТО наразі не спостерігає ознак підготовки росії до можливого застосування ядерної зброї. За його словами, росія знає, що ядерну війну не можна вести й неможливо виграти. Світ пильно стежить за російськими ядерними силами.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.