Краудфандингова вечірка у Києві на підтримку українського мистецтва
26 липня у київському палаці культури «Куренівка» відбудеться вечірка українського мистецтва, де зібрані кошти від проданих квитків підуть на завершення арт-інсталяції Catharsis, яка представлятиме українське мистецтво на фестивалі «Burning Man 2019» у США.
![Краудфандингова вечірка у Києві на підтримку українського мистецтва](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66849891_2399128583691275_4559895258367787008_n.jpg)
Фестиваль «Burning Man» щороку протягом 8 днів у штаті Невада (США) об’єднує витвори сучасного мистецтва. Цьогоріч Україна представлятиме арт-інсталяцію Catharsis у формі метелика, розписану люмінесцентними фарбами у Петриківському розписі. Це проект, який Forbes включив до списку «Outrageous Art Installations» – найвражаючих інсталяцій навколо цьогорічної теми фестивалю «Метаморфози».
Квиток на вечірку – 50 грн
Квиток + коктейль «Повний Катарсис» – 300 грн
Квиток + еко-сумка із зображенням метелика із Невади – 450 грн
Квиток + футболка із сучасним Петриківським розписом – 650 грн
У ході вечірки також розкажуть про чотири українські проекти, які поїдуть представляти Україну на «Burning Man 2019»
Початок о 19.30.
Локація: м. Київ, вул. Костянтинівська, 73
Довідково: Краудфандинг, або фінансування громадою – це співпраця людей, які добровільно об'єднують свої гроші чи інші ресурси разом, аби підтримати зусилля інших людей або організацій.