#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Суспільство
Здоров'я
За кордоном

Кожен десятий мешканець світу інфікований коронавірусом – ВООЗ

06.10.2020 0 Надiя Проценко 0

5 жовтня Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що згідно з їхніми розрахунками сьогодні у світі приблизно 1 з 10 людей, можливо, заражена коронавірусом. Тобто підтверджених випадків COVID-19 у 20 разів більше, ніж в офіційній статистиці.

фото - unsplash.com

З такою заявою виступив Глава програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Доктор Майкл Райан, пише видання APnews. За його словами, цифри варіюються від міських до сільських районів та між різними групами, але це в кінцевому рахунку означає, що «переважна більшість світу залишається під загрозою». Він зауважив, що пандемія буде продовжувати розвиватися, але існують засоби для придушення її поширення та збереження людських життів.

Якщо у світі наразі проживає близько 7,6 мільярда людей, то, виходить, що інфікуватися могли 760 мільйонів людей. Станом на 6 жовтня на планеті загалом зафіксовано понад 35 млн випадків з початку пандемії.

фото - unsplash.com

Доктор Маргарет Гарріс, речниця ВООЗ, уточнила, що такі розрахунки базуються на середньому дослідженні антитіл, проведеному в усьому світі. За її словами, вірус має можливість поширюватися далі, «якщо ми не вживемо заходів для його зупинки», наприклад, шляхом шляхом відстеження контактів та відстеження випадків медичними працівниками.

В Україні кількість нових випадків продовжує зростати. Початок жовтня відзначився кількома антирекордами. 6 жовтня виявлено 4 348 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, у Стокгольмі розпочався Нобелівський тиждень. Нобелівська премія-2020 присуджена трьом вченим за внесок у боротьбу з гепатитом С.

Раніше ми повідомляли, що в Україні хочуть тренувати собак для виявлення хворих на COVID-19.