Новини
Новини світу

Корупція в уряді Орбана: Єврокомісія рекомендуватиме скоротити фінансування Угорщини (ВІДЕО)

Причиною стала корупція в уряді премʼєра Віктора Орбана.

Європейська комісія планує найближчим часом рекомендувати ЄС скоротити фінансування Угорщини. Причиною стала корупція в уряді премʼєра Віктора Орбана.

Про це пише Bloomberg. Очікується, що офіційно Єврокомісія оприлюднить свою рекомендацію в неділю.

Після цього лідери країн-членів ЄС мають протягом трьох місяців проголосувати за це рішення. Угорщина стала першою країною, проти якої ЄС провів розслідування згідно з новими правилами, що дозволяють карати членів Євросоюзу, які підривають фінансові інтереси всього блоку.

Тим часом Орбан вже злякався, тож почав виступати з ініціативами про створення в Угорщині спеціального агентства для боротьби з хабарництвом і про поправки в закони для посилення антикорупційної системи.

Очікується, що Єврокомісія дасть Орбану місяць на виконання своїх обіцянок.

Нагадаємо, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що путін зазнає поразки, а Європа переможе. Також 14 вересня стало відомо, що до Києва їде глава Єврокомісії. Урсула фон дер Ляєн обговорить із президентом включення України до Європейської зони вільного роумінгу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.