#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків
Суспільство
Здоров'я

Коронавірус у закладах освіти Василькова

14.09.2020 Надiя Проценко 0

Яка ситуація склалась із захворюванням на COVID-19 у школах та садочках Василькова станом на 14 вересня, ІА «Погляд» поцікавилась у Васильківському відділі освіти.

фото - pexels.com

На сьогоднішній день зачиненими на карантин залишаються Васильківські школи №1 та №2 у зв’язку з підтвердженим діагнозом COVID-19 у вчителів. Однак вже 16 вересня на навчання до школи №2 повернуться діти початкової школи, а з 18 вересня у звичному режимі запрацює вся ЗОШ №2. Також повністю зачинений на карантин садочок №12 та одна група («Ромашка») садочку №10.

Із 14 вересня на дистанційне навчання переходять учні 5-11 класів:

  • Академічного ліцею «Успіх» (колишня ЗОШ №3), де наразі три позитивні тести у вчителів старшої школи,
  • Васильківського НВК №4  (поки що один позитивний тест у вчителя старшої школи),
  • Ліцею «Престиж» (колишня ЗОШ №9).

Повністю на карантин зачиняється НВК «Гімназія – ЗОШ №8» з 14 вересня через позитивний тест у чотирьох вчителів початкових класів, які перебували у контакті з вчителями старшої школи, як повідомив міський голова Володимир Сабадаш.  

За словами мера, в академічному ліцеї «Успіх» молодша школа знаходиться в окремій будівлі, а в НВК №4 учні та педагоги молодшої школи не перетинались із вчителями та учнями старшої школи. Оскільки у вчителів молодших класів симптоми коронавірусної хвороби відсутні, тому навчання 1-4 класів продовжується у звичайному режимі.

Раніше «Погляд» писав, що коронавірус шириться садочками та школами Київщини.

Скасований День міста: замість свята у Василькові закуплять маски школярам.