Новини
Київщина
Культура
Події

Концерт Jerry Heil в Києві: чим здивувала співачка з Василькова

13.10.2019 Катерина Бенке 0

Фото: Андрій Харламов

На концерті фанатам Яни видавали солодку вату, а один з слухачів зробив пропозицію своїй дівчині.

Враженнями від виступу Яни Шемаєвої поділились на Karabas Live.

Тиждень тому співачка випустила альбом "#Я_ЯНА" - фактично другий після міні-альбому "Де мій дім", випущеному 2017 року. Сольний концерт дівчина дала вперше.

Фото: Андрій Харламов

Jerry Heil хоч і впереше давала такий великий концерт, все ж показала себе зрілою зіркою. Під час виступу артистка прикувала до себе увагу всього залу і утримувала її до кінця виступу.
В другій половині виступу Яна запросила на сцену хлопця, який освідчився своїй коханій і вона погодилась. Чи це був передбачений крок з акторами, чи несподіване рішення - невідомо.

Всім слухачам після цього почали роздавати солодку вату, а барабанщик, перевдягнувшись у костюм панди, зіграв неймовірне соло.

Фото: Андрій Харламов

Оцінили слухачі і відеопослання від Яниної бабусі, щоб та не виходила на сцену в плавках. А в кінці співачка намагалась розтрощити битою бутафорський макет блискавки. Сил не вистачило, тож Яні довелось покликати хлопця із залу для допомоги.

Фото: Андрій Харламов

Зрозуміло, що Jerry Heil - одне з найяскравіших відкриттів української поп-музики. В умовах інформаційної війни з Росією, така співачка - неймовірно цінне надбання для України.