Новини
Суспільство

Консолідовані дії влади та бізнесу: створена всеукраїнська економічна платформа "Зроблено в Україні" (ВІДЕО)

Створено: для об’єднання зусиль влади та бізнесу, подолання викликів спричинених збройною агресією рф, просування українського продукту та покращення інвестиційного клімату.

Консолідовані дії влади та бізнесу: створено Всеукраїнську економічну платформу "Зроблено в Україні". Процеси набрали обертів, після розголосу справи бізнесмена, очільника інвестиційної компанії Concorde Capital Ігоря Мазепи. Його звільнено з- під арешту, під заставу в 21 млн грн. Після зустрічі урядовців з представниками українського бізнесу напрацьовано рішення для продуктивної співпраці. Про це сповістили представники бізнесових кіл го "Маніфест 42". До Всеукраїнської економічної платформи можуть долучитися представники малого, середнього та великого бізнесу із різних регіонів країни.

В ОП проведено спеціальну зустріч та створено Раду з підтримки бізнесу. Учасниками стали: Артем Бородатюк, Олег Гороховський, Костянтин Єфименко, Тарас Кицмей, В’ячеслав Климов, Олександр Конотопський і Дмитро Олійник. Це новий механізм комунікації із підприємцями. Створено: для об’єднання зусиль влади та бізнесу, подолання викликів спричинених збройною агресією рф, просування українського продукту та покращення інвестиційного клімату.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав укази про створення Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні". Рада створена, зокрема, для подолання викликів спричинених збройною агресією рф, для стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування українського продукту та покращення інвестиційного клімату.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.