Новини
Україна

Зеленський затвердив підписами: створення ради з підтримки бізнесу та платформи "зроблено в Україні" (ВІДЕО)

Рада створена, зокрема, для подолання викликів спричинених збройною агресією рф, для стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування українського продукту та покращення інвестиційного клімату.

Президент Володимир Зеленський підписав укази про створення Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні".

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

"Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про невідкладні заходи із забезпечення економічної безпеки на період дії правового режиму воєнного стану» №30/2024. Згідно з указом при Президентові України утворюється консультативно-дорадчий орган – Рада з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану".

Відомо, що створена Рада сприятиме консолідації зусиль держави та бізнесу в умовах воєнного стану, збереженню та розвитку підприємницького потенціалу. Її основними завданнями є:

  • системний аналіз забезпечення в умовах воєнного стану права на підприємницьку діяльність,

  • формування держполітики щодо гарантування права на підприємництво,

  • напрацювання та внесення на розгляд президента України пропозицій щодо шляхів розв’язання проблемних питань.

Також Зеленський своїм підписом започаткував Всеукраїнську економічну платформу "Зроблено в Україні". Це було зроблено для забезпечення ефективного діалогу і об’єднання зусиль влади та бізнесу для подолання викликів і наслідків, спричинених збройною агресією рф проти України. Також платформу створюють для стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування українського продукту, а покращення інвестиційного клімату.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що до Всеукраїнської економічної платформи зможуть долучитися представники малого, середнього та великого бізнесу із різних регіонів країни.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.