Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Конгрес США виділить майже 45 млрд доларів на допомогу Україні (ВІДЕО)

20.12.2022
Новий законопроєкт дозволяє президенту Джо Байдену передавати Україні військове обладнання на суму до $14,5 млрд.

До Конгресу США внесли законопроект про держфінансування на 2023 рік, який зокрема передбачає виділення майже 45 млрд доларів допомоги Україні та союзникам по НАТО.

Зокрема, він дозволяє президенту Джо Байдену передавати Україні військове обладнання на суму до $14,5 млрд. $9 млрд планується розподілити на навчання, екіпірування, озброєння та допомогу в логістиці та розвідці українським військовим. Ще $13 млрд заплановано для економічної та бюджетної підтримки української влади. $2,4 млрд на розселення, підтримку та уроки англійської для українських біженців. $12 млрд згідно законопроекту витратять на поповнення американських запасів обладнання замість переданого Україні, і ще $7 млрд на операції європейського командування та допомогу в розвідувальних операціях.

Лідери Сенату та Палати представників мають на меті прийняти законопроєкт і надіслати його президенту Джо Байдену до кінця тижня.

Нагадаємо, на початку грудня також повідомлялося, що США передадуть Україні військову допомогу на 275 млн доларів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.