Новини
Пригоди
Київ

Кому солоденького? Власник кафе у Києві вже вдруге порушив правила карантину

31.03.2020 Руслан Семенець 0

Столичними поліцейськими за порушення правил карантину вдруге склали адміністративний протокол на власника кафе. Правоохоронці декілька днів тому вже проводили з правопорушником роз’яснювальну бесіду та склали адмінматеріали, проте він не припинив підприємницької діяльності та продовжив здійснювати продаж кондитерських виробів.

До поліції від перехожих надійшло повідомлення про те, що на вулиці Вишгородській, не зважаючи на карантинні заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції, працює кафе з продажу кондитерської продукції.

Прибувши за вказаною адресою, правоохоронці впевнились, що заклад дійсно працює. При спілкуванні з громадянами дільничні офіцери поліції також дізнались, що місцеві мешканці вже неодноразово робили зауваження власнику, проте він ігнорував подібні звернення. Окрім цього, чоловік нехтує встановленими карантинними обмеженнями та спілкується з покупцями без засобів індивідуального захисту.

Поліцейські доставили 40-річного киянина до Подільського управління поліції, де вдруге склали відносно нього протокол за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Протокол для прийняття рішення направлено до Подільського районного суду Києва.

Правоохоронці звертаються до громадянам із проханням повідомляти про всі випадки недотримання протиепідемичних заходів з боку населення. Інформація за кожним зверненням буде ретельно перевірятись, а правопорушники будуть притягуватись до адміністративної чи кримінальної відповідальності, повідомляє столична поліція.