Команда поліції Київщини - бронзовий призер чемпіонату з практичної стрільби
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/strilba4.jpg)
На І-ому Всеукраїнському чемпіонаті Національної поліції з практичної стрільби, який відбувся на Херсонщині, зустрілися 27 поліцейських команд з усіх областей України, Департаментів патрульної поліції та поліції охорони. На сучасному полігоні 83 учасники продемонстрували свій професіоналізм у володінні зброєю.
На вогневий рубіж виходили чемпіони й призери всеукраїнських та міжнародних змагань, майстри спорту міжнародного класу з кульової стрільби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/strilba1.jpg)
Судді-професіонали всеукраїнської Федерації практичної та високоточної стрільби стрілецької справи оцінювали не тільки влучність, але і швидкість виконання завдань.
За підсумками змагань перше призове місце посіла команда Департаменту поліції охорони.
Другими у змаганнях стали організатори спортивного свята - команда Головного управління Національної поліції Херсонської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/strilba7-golov.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/strilba8.jpg)
Бронзовими призерами та володарями кубку стала команда Головного управління Національної поліції в Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/strilba5.jpg)
Також команди-переможці отримали подарунки-сюрпризи – сучасні плазмові телевізори.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/strilba6.jpg)
Вітаємо наший колег із здобутою нагородою і бажаємо подальшого професійного зростання! Вкотре вони продемонстрували свою майстерність, вражаючу влучність та професійне володінням зброєю.