Коли у школах Переяславщини пролунає останній дзвоник
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/YL8A0083.jpg)
Начальник відділу освіти РДА Таміла Дубина розповіла, що свято останнього дзвоника в освітніх закладах району відбудеться 24 травня. З 27 травня розпочнуть роботу пришкільні табори.
Зауважимо, що на офіційному рівні дата проведення свята останнього дзвоника не встановлена, тому навчальний заклад може на власний розсуд обрати, коли буде святкова лінійка – від 24 до 31 травня.
Так у Бориспільському районі літні канікули розпочнуться із 31 травня.