Новини
Україна
Київщина

Коли і скільки будуть відпочивати школярі влітку

06.05.2019 Оксана Кириленко 0

Літні канікули 2019 почнуться для школярів традиційно після останнього дзвоника. Для учнів 2-8 класів це станеться 23-24 травня, для старшокласників – 24 травня, а першокласників – 20-21 травня.

Із року в рік останній дзвінок призначається на останню п’ятницю травня, але в цьому році вирішили не тягнути до 31 числа і зробили літні канікули на тиждень більшими.

У шкіл є право самостійно вирішувати, коли влаштовувати канікули для учнів – в Міністерстві освіти і науки України можуть тільки встановлювати дату початку навчання. Головне, щоб канікули протягом навчального року в цілому становили мінімум 30 днів.

Обов’язковим є те, що навчальний рік повинен завершитися не пізніше за 31 травня, а починається в перший будній день осені, який в 2019 році припадає на 2 вересня.

Дата випускного балу в українських школах прив’язана до закінчення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2019. І кожна школа має право самостійно вибирати день для святкового вечора – в рамках від 24 травня до 24 червня.