Новини
Україна
Україна-суспільство

Кого відсьогодні без щеплення не пустять на роботу?

Працівники чималої кількості організацій, щоб продовжувати працювати в звичному режимі, повинні бути вакцинованими чи мати довідку про одужання.

Кого відсьогодні без щеплення не пустять на роботу? - зображення

9 грудня набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я про розширення переліку професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов'язковою.

Як повідомляв «Погляд», до розширеного переліку, окрім освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації на період дії карантину, додадуться співробітники:

·        підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

·        установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;

·        підприємств, установ та організацій, включених до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Тож відсьогодні нещеплені від коронавірусу держслужбовці, соцпрацівники, працівники стратегічних підприємств будуть відсторонені від роботи.

Варто зазначити, що позначку в 50% вакцинованих принаймні однією дозою подолали три регіони України.

Нагадаємо, за останню добу в Україні госпіталізували 2 449 хворих на COVID-19. До слова, ковідні відділення в Україні заповнені майже на 40%. Наразі в лікарнях з коронавірусом знаходиться 30 779 українців.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.