Новини
Новини Київської області
Головні новини
Здоров'я

КОДА рекомендує школам області піти на канікули з 15 жовтня


Сьогодні, 13 жовтня, очільник Київщини повідомив, що канікули триватимуть до 30 жовтня, а далі можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання. Для студентів  «дистанційку» Кабмін радить з 15 жовтня до 15 листопада.

Фото з сайту education.24tv

Під час онлайн-брифінгу голова Київської облдержадміністрації Василь Володін зауважив: «На тлі погіршення епідеміологічної ситуації через коронавірус Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 по 30  жовтня 2020 року канікули. У наступний період – можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідемічної ситуації».

Як інформує пресслужба КОДА,  дитсадки Київщини працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та головного державного санітарного лікаря.

Фото з Фейсбук-сторінки Ольги Василевської-Смаглюк

Також, як повідомляє ресурс НУШ, Кабмін на позачерговому засіданні 13 жовтня ухвалив рішення, яким продовжив адаптивний карантин до 31 грудня. Передбачається, що після осінніх канікул учні можуть перейти на дистанційне та змішане навчання.

«Рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 жовтня до 30 жовтня канікули. В наступний період можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідемічної ситуації», – наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

А  закладам профтехосвіти, передвищої та вищої освіти з 15 жовтня до 15 листопада рекомендовано перейти на дистанційне навчання.

Як повідомляв «Погляд», із 15 до 30 жовтня в школах Ірпеня оголосили «ковідні» канікули.

Нагадаємо, раніше «Погляд» інформував, що у Києві шкільні канікули можуть початися не 15, а 21 жовтня. Також ми розповідали про те, що за минулу добу в Україні зафіксовано 5133 нових коронавірусних хворих.