Новини
Київщина
Анонси
Київщина-суспільство

КОДА проводить опитування щодо напрямків смарт-спеціалізації області

19.08.2019 Косянчук Інна 0

Облдержадміністрація цікавиться думкою представників підприємств, наукових установ та вишів

У Київській області розробляється проєкт Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах  смарт-спеціалізації.

Київська обласна держадміністрація, аби максимально врахувати інтереси та позиції  зацікавлених сторін, проводить опитування серед підприємств (у тому числі тих, які займаються науковими дослідженнями і розробками), наукових установ та вищих навчальних закладів. «Результати опитування будуть враховані робочою групою з розробки стратегічних документів при визначенні стратегічних цілей розвитку регіону на засадах смарт-спеціалізації. Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку  щодо майбутньої смарт-спеціалізації Київської області»,  йдеться в повідомленні КОДА.

Опитування триває до до 29 серпня 2019 року.

Для цього на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі  облдержадміністрації розміщено посилання на Google-форми. Анкета для підприємств «Оцінка сучасного стану та потенціалу розвитку підприємств для визначення напрямів смарт-спеціалізації Київської області» вміщена за посиланням. Анкета для експертів (представників наукових установ, вищих навчальних закладів, дослідницьких організацій, суб′єктів підприємництва, що виконують наукові дослідження і розробки «Оцінка основних напрямів смарт-спеціалізації Київської області» – за посиланням.

Більше про розроблення регіональних стратегічних документів можна дізнатися на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.