Книга – джерело знань: у Коцюбинському школярі зустрілися з відомими дитячими письменниками
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Koz-pysmen-5.jpg)
Учні 2-6 класів Ірпінської загальноосвітньої школи №18 (Коцюбинське) зустрілися з відомими українськими дитячими письменниками – Іваном Андрусяком, Олегом Чаклуном, Сашком Дерманським, Сергієм Куцаном.
Цей цікавий захід організувала шкільна бібліотека. Твори згаданих авторів мають суттєві наклади, їх вивчають у рамках шкільної програми.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Koz-pysmen-1.jpg)
У дітей, завдяки унікальному всеукраїнському проекту «ЛІТФОНТАН», була чудова нагода почути авторські презентації творів та у дружній і невимушеній атмосфері поспілкуватися з митцями.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Koz-pysmen-2.jpg)
Як відомо, читання було, є і залишатиметься основою інтелектуального розвитку дитини. А якісна дитяча література – запорукою розвитку інтересу до цього.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Koz-pysmen-3.jpg)
У коридорах школи можна було придбати книги відомих дитячих письменників, у класах відбувалися зустрічі, митці ставили свої автографи, брали участь у фотосесіях.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Koz-pysmen-4.jpg)
Також шкільна бібліотека поповнилася найновішими виданнями з автографами гостей.
Варто нагадати, що, не дивлячись на конкуренцію з гаджетами, книга залишається джерелом знань, натхнення та розвитку особистості.