#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Київ

Кличко спростував фейк і розповів, коли київське метро відновить роботу

27.04.2020 Косянчук Інна 0

Міський голова Києва поінформував про те, як столичний  метрополітен готується до початку перевезень пасажирів

Віталій Кличко, коментуючи сьогодні, 27 квітня, на брифінгу повідомлення низки ЗМІ про те, що метро у Києві відновить свою роботу не раніше 31 травня,  зауважив, що Київський метрополітен не оприлюднював жодних офіційних повідомлень щодо дати відновлення роботи підземки. «А новина, яку підхопили деякі ЗМІ – фальшивка. Її взяли нібито з телеграм-каналу столичного метро, але в метрополітену такого каналу немає. А до КМДА за офіційним підтвердженням не всі звернулися», зауважив Кличко.

Також він нагадав, що згідно з постановою Уряду, обмежувальні заходи, у тому числі й  робота метро, продовжені до 11 травня. Подальші рішення будуть ухвалені після цієї дати з огляду на  епідеміологічну ситуацію,. А рішення про закриття метро у Києві, Харкові та Дніпрі ухвалив Уряд, і відновлення роботи метрополітену залежить від рішень Кабміну.

«А поки підземка не перевозить пасажирів, відбуваються роботи на станціях. Наприклад, на станції «Палац спорту» триває заміна колії. Раніше це робили лише вночі, поки підземка не працює. Сьогодні є можливість виконувати всі ці роботи удень. Спеціалісти метрополітену працюють на всіх станціях, замінюють системи освітлення, перевіряють системи пожежної безпеки, вентиляційно-насосного обладнання, ремонтують ескалатори», зазначив Кличко і повідомив, що найближчими днями на трьох станціях – «Арсенальна», «Сирець» і «Лук’янівська» – розпочнуть встановлювати обладнання для людей з інвалідністю.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів