#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Кличко розповів, які ринки Києва відкрилися сьогодні, і які відкриються завтра

05.05.2020 Косянчук Інна 0

5 травня у столиці запрацювали три ринки, завтра розпочинають роботу ще два.  Також столичні кав"ярні можуть працювати на виніс

 «Сьогодні в столиці вже відкрилися три ринки: «Деміївський» – у Голосіївському районі, «Маяк» – у Деснянському і «Базар на Лісовій». Завтра мають відкритися «Володимирський» та «Печерський» ринки. Я закликаю всіх киян дотримуватися правил безпеки. І на ринках, зокрема. Дистанція, маска, рукавички, дезінфектори», – повідомив міський голова Києва Віталій Кличко сьогодні, 5 травня, під час брифінгу.

За його словами, столичні  ринки активно готувалися до  роботи в нинішній епідеміологічній ситуації. І будуть поступово відкриватися.

«Уряд дозволив працювати продовольчим ринкам, але прописав вимоги і регламенти їх роботи. Держпродспоживслужба Києва перевірила 37 ринків щодо їх відповідності нормам і вимогам. У минулі дні жоден з ринків не був готовий відкритися», зауважив Кличко.

Також він розповів, що комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення і дозволила столичним кав’ярням працювати на виніс,  і назвав це справедливим рішенням, адже ресторани і кафе працювали на виніс під час обмежень».

Фото з відкритих інтернет-ресурсів