#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Кличко розповів, коли Київ планує послаблювати обмежувальні заходи

04.05.2020 Косянчук Інна 0

Міський голова столиці повіломив,що можливе послаблення карантинних правил з з 12 травня. "Якщо працюють великі торговельні мережі, окремі ресторани, то чому не може працювати малий і середні  бізнес, маленькі магазини, кав’ярні, звісно, дотримуючись правил безпеки"

«Останніми днями багато дискусій та емоцій щодо термінового, мало не тотального скасування обмежувальних заходів. Повторюю те, що говорив раніше. Тут не до популізму, не до рейтингів, насамперед треба виважено, розуміючи, йдеться насамперед про здоров’я і життя людей», зазначив міський голова Києва Віталій Кличко на брифінгу сьогодні, 4 квітня.

Підкресливши, що основний удар у координації боротьби з коронавірусом прийняло на себе місцеве самоврядування, не допустивши інфекційного вибуху, він звернув увагу, що тепер важливо не звести нанівець усі зусилля, не допустити катастрофи, і повернення до суворішого карантину.

«Подивіться, що робиться у Москві, де до останнього не запроваджували обмежень. Тільки за минулу добу там – 6 тисяч хворих», зауважив Кличко.

Він зазначив, що людей обурює несправедливість. «Якщо працюють великі торговельні мережі, окремі ресторани, то чому не може працювати малий і середні  бізнес, маленькі магазини, кав’ярні, звісно, дотримуючись правил безпеки. Давайте шукати і ухвалювати виважені рішення, справедливі, заради безпеки людей, заради розвитку економіки міста та держави», підкреслив Кличко, і повідомив, що сьогодні на засіданні Кабміну  повідомить про свою позицію. «Київ свій план оприлюднив, і виходячи епідеміологічної ситуації, ми сподіваємось запроваджувати його з 12 травня», поінформував Кличко.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів