Новини
Кримінальні новини
Київ

Кличко попросив правоохоронців повідомити про розслідування справи Поворозника

07.05.2020 Косянчук Інна 0

Міський голова Києва повідомив про те, що першого заступника голови КМДА не викликали на допит ні як свідка, ні як звинуваченого

Як просувається розслідування щодо першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника – на це запитання під час онлайн-брифінгу Київський міський голова Віталій Кличко відповів так:

«Я хочу звернутися до правоохоронних органів щодо розслідування. Бо досі Миколу Поворозника не викликали на допит ні в якості свідка, ні в якості звинуваченого. Не надали поки що жодних підтверджень щодо інформації, що була оприлюднена у ЗМІ. Також офіційних повідомлень щодо справи правоохоронні органи ще не зробили. Я вимагаю офіційної інформації щодо фактів, які були оприлюднені, або вибачень перед Поворозником. У цій справі потрібно найшвидше розставити всі крапки над «і». Винен – повинен відповідати за законом, не винен – для чого тоді хтось намагається дискредитувати міську владу?», зауважив Кличко.

Як повідомляв «Погляд» 15 квітня, у ЗМІ стала резонансною інформація про те, що правоохоронці задокументували вимагання Поворозником  хабаря у розмірі 125 000 доларів від представника компанії-забудовника.