#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київ
Політика

Кличко хоче створити у Київраді «велику коаліцію» політсил

01.12.2020 Косянчук Інна 0

Міський голова столиці першочерговими завданнями для Київради назвав ухвалення бюджету міста на 2021 рік, а також запровадження додаткових пільг для бізнесу, який постраждав через епідемію коронавірусу.

Фото з офіційного порталу Києва

На першому пленарному засіданні Київської міської ради IX скликання сьогодні, 1 грудня, Віталій Кличко, якого знову обрали мером столиці,  склав присягу міського голови Києва, і запропонував депутатам створити «велику коаліцію» всіх політичних сил, представлених у новообраній Київраді, та закликав таким чином подати приклад іншим радам та іншим містам.

Він попросив депутатів не ставити на перше місце свою політичну приналежність, амбіції чи популізм. Про це повідомляє офіційний портал Києва.

Також Кличко, підкресливши, що кияни очікують від новообраної влади оперативно ухвалених та ефективних рішень, звернув увагу на те, які рішення Київрада має схвалити в терміновому порядку цьогоріч. Це, зокрема, бюджет міста-2021, оскільки це критично важливо для міста а також запровадження ухвалених Київрадою минулого скликання додаткових пільг для бізнесу, який постраждав через пандемію коронавірусу.

Як повідомляв «Погляд», Київське метро тестує вагон із вертикальними поручнями.

Також «Погляд» інформував, що максимальний розмір допомоги з безробіття перевищить 9 тис. грн.