Клімкін "потусив" на фестивалі в Боярці: фото
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/FB_IMG_1559026400266.jpg)
Міністр закордонних справ з'їздив на фестиваль "Під Покровом Тризуба" у Боярці.
Про це Павло Клімкін написав на своїй сторінці у Facebook.
"Цього вікенду цікаво і весело було не лише в Києві. Отримав масу позитивних емоцій після відвідування фестивалю "Під Покровом Тризуба" у Боярці і справжнього людського спілкування із натхненним і патріотичним молодим поколінням", - заявив міністр.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/FB_IMG_1559026402878.jpg)
Посадовець у фірмовій футболці фестивалю виступив зі словом на сцені, поспілкувався з гостями фесту, а також погладив собаку, який допомагав бійцям у зоні проведення ООС.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/FB_IMG_1559026397853.jpg)
Нагадаємо, військово-патріотичний фестиваль "Під Покровом Тризуба" відбувся у Боярці 25-26 травня.