Війна з Росією

Кличко заявив, що російських військ у столиці немає

26.02.2022
Російських військ у столиці немає. Але у Києві діють диверсійні групи, тож потрібно бути пильними і залишатися в укриттях.

Кличко заявив, що російських військ у столиці немає - зображення

Кличко повідомляє: "Ніч була складною, але російських військ у столиці немає. Ворог намагається прорватися в місто. Зокрема, зі сторони Гостомеля, Житомира. Там агресори знешкоджені.

Зараз у столиці діють, на жаль, диверсійні групи. Було кілька зіткнень, перестрілки. Поранено станом на шосту годину ранку 35 людей, в тому числі двоє дітей.

Я прошу всіх зберігати витримку і найбезпечніше - залишайтесь в укриттях. Бо ворог атакуватиме з повітря. Військові, поліція, Нацгвардія, тероборона, добробати захищають наше місто. Буде складно, але ми повинні вистояти. З нами армія, з нами тероборона, з нами справедливість", - заявив Кличко.

Він розповів, що у столиці облаштовуються блокпости, тому пересування містом буде обмежене і ускладнене. Але всі об’єкти критичної інфраструктури працюють. Громадський транспорт перевозить працівників критичної інфраструктури. Працює метро, окрім Броварської лінії.

Але підземні станції "червоної" гілки доступні для укриття людей, сказав Кличко.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.