Новини
Бородянка
Немішаєве

Клавдієво-Тарасівська селищна рада намагається зірвати зустріч громади з народним депутатом?


Депутати Клавдієво-Тарасівської селищної ради звернулися до депутата Верховної ради Ярослава Москаленка з проханням перенести зустріч щодо обговорення питання приєднання селища до ОТГ.

Про це на своїй сторінці у соціальних мережах повідомив народний депутат Ярослав Москаленко, зазначивши, своє прохання депутати мотивують підготовкою до бюджетної сесії.

«Ми маємо почути всі сторони, щоб потім разом шукати шляхи виходу із нинішньої ситуації. Тому формат зборів має бути відповідний. Але тягнути немає більше куди. Тому зустріч має відбутись не пізніше, ніж в наступну суботу. Досить шукати виправдання, чому треба переносити. Кому важлива доля Клавдієво-Тарасового, той прийде. Я буду за будь-яких обставин», – йдеться у повідомлені.

Виклав депутат мережу і сам лист від селищної ради.

Нагадаємо, у квітні стало відомо, що народний депутат планує ініціювати зустріч з мешканцями Клавдієво-Тарасове аби разом «знайти вихід із патової ситуації». Адже, як запевняють мешканці Клавдієво-Тарасове, процес реформи децентралізації в їх селищі навмисно гальмується. Протягом півроку клавдіївчани не могли домогтися проведення громадських слухань щодо формування ОТГ.

На початку лютого громада Клавдієво-Тарасове ініціювала зустріч з очільником селища. У зв’язку із затримкою процесів децентралізації люди вийшли до селищної ради. Вони вимагали врешті-решт визначити дату проведення громадських слухань, щодо подальшої долі населеного пункту.

І коли дата була вже призначена на самих громадських слуханнях замість того аби розглядати три питання куди приєднатися: до Бучанської, Микулицької чи Бородянської ОТГ, селищний голова Михайло Скиба розпочав зібрання з об’яви – на слуханні буде розглядатися лише одна пропозиція.

Своє право на вибір громада відстоювала в суді. Проте днями стало відомо, що селище Клавдієво-Тарасове без згоди жителів таки приєднали до Микулицької об’єднаної територіальної громади. Вирішено це питання було на позачерговій сесії села Микуличі Бородянського району. Активісти рішення планують опротестовувати.