Київщина передала 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців 2203 FPV-дрони
![Київщина передала 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців 2203 FPV-дрони Київщина передала 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців 2203 FPV-дрони - зображення](/storage/resized/lg/news/9bec0ff4-74b4-45fe-9027-d3525963953c/440754843_360030100384154_3105343260953009351_n.jpg)
Про це йдеться в повідомленні начальника Київської ОВА Руслана Кравченка.
"Передали 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців нову партію FPV-дронів. 2203 "пташки" закупили коштом Білоцерківської громади. Вони вже нищать ворога та зберігають життя наших захисників та цивільного населення", — зазначив Руслан Кравченко.
Він зауважив, що Київська ОВА активно закуповує дрони.
"Вже відправили на фронт не одну партію „пташок“. І вдячні районам, громадам, благодійникам, які лише збільшують таку допомогу для наших підшефних бригад — 72 ОМБр та 114 ТРО", —
додав начальник Київської ОВА.
Кравченко наголосив, що потреба у дронах зростає щодня, тому "чим активніше допомагатимемо, то швидше змінимо хід війни та наблизимо Перемогу".
![Київщина передала 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців 2203 FPV-дрони Київщина передала 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців 2203 FPV-дрони - зображення](/storage/resized/lg/news/9bec0ff4-74b4-45fe-9027-d3525963953c/440941838_360030090384155_6644082574925162511_n.jpg)
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.