Новини
Новини Київської області

Київщина: активні парки – локації здорової України (ВІДЕО)

Усі охочі тут можуть займатися спортом самостійно, а ще брати участь у різноманітних рухових активностях, спортивних заходах та сімейних стартах, які організовують координатори.

В усіх районах Київщини запрацювали Активні парки для занять спортом.

Про це на брифінгу заявив керівник Управління молоді та спорту Київської ОВА Сергій Тимофєєв.

Зазначається, що облаштовані спортивним спорядженням місця вже функціонують у парках та скверах семи районів області.

На базі ухилянні локацій працює 71 координатор, з яких п’ятеро — учасники бойових дій.

"Оскільки спорт допомагає покращувати ментальне здоров’я та психоемоційний стан людини, то вони залучають до активностей своїх побратимів, ветеранів війни".

Координатори працюють, аби залучити мешканців громад до здорового способу життя. Вони проводять різноманітні активності та спортивні заходи, до яких можуть долучитися всі охочі.

"Йдеться про ігрові види спорту та марафони, зокрема скандинавська ходьба, легкоатлетичні пробіги, велоперегони тощо. Також вони консультують людей у питаннях фізичного виховання".

Крім того, в Активних парках можна тренуватися самостійно. Щоб полегшити задача для початківців, біля кожного тренажера тут є QR-код з доступом до онлайн-тренувань.

Варто зазначити, що ініціативу створено в рамках Всеукраїнського проєкту "Активні парки — локації здорової України". Крім того, вони є частиною програми ментального здоров’я "Ти як?" від Олени Зеленської.

Вас також можуть зацікавити такі новини: