#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Київ

Київ може повернутись до спецперепусток у громадському транспорті

03.01.2022
У разі посилення протиепідемічних заходів власники звичайних проїзних або QR-квитків фактично не зможуть їздити у метро чи іншому транспорті, адже звичайні види квитків на транспорт будуть заблоковані.

Київ може повернутись до спецперепусток у громадському транспорті - зображення
Фото: КМДА

Відповідне рішення затвердили столичні чиновники. Так, у  рішенні штабу КМДА з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 10 грудня 2021 року зазначається, що спецперепустки в столичному транспорті можуть запровадити у разі, якщо місто повернеться до зони з найжорсткішими карантинними обмеженнями.

Київ може повернутись до спецперепусток у громадському транспорті - зображення

Водночас згідно із ухваленим порядком роботи інформаційно-телекомунікаційної системи керування спеціальними перепустками "Карантин", такі перепустки не можуть ввести спонтанно.

Рішення, яке стосуватиметься переведення громадського транспорту в режим спецперевезень, мають ухвалити місцеві комісії з питань ТЕБ і НС.

Натомість чиновники затвердили механізм роботи спецперепусток, вони діятимуть на основі транспортних чи соціальних карток, а щоб отримати право на проїзд, як і раніше, треба звертатися за місцем роботи.

Саме роботодавці, у випадку введення спецрежиму на транспорті, повинні зареєструватися на сайті системи "Карантин" і подати заявки з інформацією про працівників та номери їхніх транспортних чи соцкарток.

Нагадаємо, раніше у столиці випустили спеціальні транспортні карти. Лімітована серія карток "Київ Цифровий" налічує усього 5 тисяч карток, виготовлених у білому кольорі та зі святковим дизайном. Придбати їх можна на станціях метрополітену.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.