Новини
Київщина
Новини Кіно

Кінотеатр «Київ» вже у розпорядженні нового орендаря

17.05.2019 Кочкина Марина 0

КМДА підписала договір із ТОВ «Сінема-Центр» про передачу майна територіальної громади міста Києва в оренду.

 «Кінотеатр «Київ» має грандіозний потенціал. Це – культова споруда у самісінькому центрі міста, яка має як історичну, так і естетичну цінність для столиці. Тому ми очікуємо, що за нового орендаря, із яким уже підписано договір, наш кінотеатр отримає друге дихання, при цьому, звісно, залишиться зі своїм мистецьким спрямуванням», – повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

За його словами, орендна плата, визначена за результатами відкритого конкурсу шляхом аукціону від 15 квітня, становить 2 мільйони 119 тисяч 253 гривні без ПДВ. Зобов’язання орендаря по сплаті орендної плати забезпечуються у вигляді авансової орендної плати в розмірі не менше ніж орендна плата за два місяці.

Об’єктом оренди, згідно з договором, є нежитловий будинок загальною площею 7 376,30 кв. м, у тому числі підвал – 649,20 кв. м, цоколь – 1805,9 кв. м, 1 поверх – 2096,7 кв. м, 2 поверх – 1982,90 кв. м, 3 поверх – 841 кв. м.

«Тож протягом 30 днів ми плануємо побачити презентацію подальшої роботи кінотеатру від його нового орендаря «Сінема-Центр», – додав Володимир Слончак.

Відомо,  що попередній орендар ні на етапі вивчення попиту, ні після публікації оголошення про порядок проведення конкурсу документів на участь у ньому не подавав. В аукціоні взяли участь 5 організацій, переможцем стало ТОВ “Сінема-Центр”.

УКРІНФОРМ