Новини
Всесвіт

Кілометровий астероїд наближається до Землі (ВІДЕО)

NASA поінформувало, що 21 березня повз Землю пролетить астероїд, довжина якого становить понад тисячу метрів.

До Землі наближається астероїд 2001 FO32, довжина якого становить 1 024 метрів. 

За даними національного управління США з аеронавтики, космічний камінь рухається зі швидкістю понад 35 км за секунду.

У відомстві додали, що астероїд пролетить повз Землю на відстані понад 2 мільйони кілометрів, що в 5 разів більше за відстань між нашою планетою та Місяцем.

Зазначається, що NASA віднесла цей астероїд до категорії «потенційно небезпечний», проте це не означає, що астероїд представляє безпосередню загрозу для Землі. Швидше за все мається на увазі, що колись у майбутньому астероїд може зіткнутися із Землею.

Є кілька факторів, які можуть вплинути на майбутній рух астероїда, включаючи гравітаційне притягнення інших космічних об’єктів у Сонячній системі.

Раніше повідомлялося, що наступного тижня до Землі наблизиться Астероїд 7482 (1994 PC1). Пролетить він повз Землю 18 січня на швидкості майже 20 км/с.

Нагадаємо, сьогодні український супутник вийшов на зв'язок, усі його бортові системи працюють у штатному режимі. До слова, запуск українського супутника "Січ-2-30" на ракеті американської компанії SpaceX коштуватиме понад 1 мільйон доларів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.