Новини
Російсько-Українська війна

Кількість постраждалих у Харкові: внаслідок ударів агресора – зросла (ВІДЕО)

Унаслідок обстрілу БПЛА по чотирьом локаціям, у місті пошкоджено 25 вантажних автомобілів та автобуси, 3 легкових автомобілі, вікна в триповерховій офісній будівлі комунального підприємства, 4 приватні будинки.

У вівторок, 21 травня, в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Інтер" директор департаменту цивільного захисту Харківської ОВА Іван Сокол розповів про ситуацію в регіоні, а також наслідки нічної та ранкової атак.

Як завжди, ніч в Харкові пройшла неспокійно. Близько 2-ї ночі ворог завдав декілька ударів по місту Харків за допомогою безпілотників, був пошкоджений приватний сектор. На даний час маємо інформацію про більш ніж 25 пошкоджених автівок, у тому числі вантажних і легкових.

"Маємо інформацію щодо пошкодження комунальних закладів. Під ранок ворог здійснив підступний обстріл транспортної інфраструктури. Маємо там постраждалих. Що відомо на даний час - це 8 осіб, які постраждали в наслідок нічних та ранкових обстрілів".

За його словами, стан у більшості постраждалих - гостра реакція на стрес, життю та здоровʼю нічого не загрожує.

Як повідомляв "Погляд" раніше, додаткову грошову допомогу у розмірі 10 800 гривень на одну особу в родині можуть отримати евакуйовані мешканці прифронтових територій Сумщини і Харківщини, які мають у складі сім'ї дітей чи осіб з інвалідністю, є багатодітними чи малозабезпеченими.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.