Новини
Україна

Нова фінансова допомога переселенцям Сумщини та Харківщини: як отримати

Додаткову грошову допомогу у розмірі 10 800 гривень на одну особу в родині можуть отримати евакуйовані мешканці прифронтових територій Сумщини і Харківщини, які мають у складі сім'ї дітей чи осіб з інвалідністю, є багатодітними чи малозабезпеченими.

Нова фінансова допомога переселенцям Сумщини та Харківщини: як отримати - зображення
Фото: Pinterest

Сім'ї, які виїжджають із прифронтових громад Харківської та Сумської областей, після евакуації отримають допомогу в розмірі 10 800 грн на одну особу. Тобто, якщо сім'я складається з п'яти осіб вона отримає 54 000 грн.

Гроші виплачуватимуть сім'ям, які проживали на території Сумщини та Харківщини і з 1 травня 2024 року підлягають обов'язковій евакуації. Також вони мають належати до певних категорій населення (отримували відповідні виплати):

  • у складі сім'ї є особа або дитина з інвалідністю до 18 років;

  • сім'я є багатодітною з дітьми до 18 років;

  • дітей виховує одинока мати/одинокий батько;

  • сім'я з дітьми віком до 18 років є малозабезпеченою.

Зазначається, що допомога надається разово. Кошти виплачують на рахунок одного з членів сім'ї або через Укрпошту. Тривалість виплат залежить від фінансування проєкту. Про це повідомили в Мінсоцполітики.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.