#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Обухів
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Керівників кількох райвідділів нацполіції Київщини відсторонено через події у Кагарлику

26.05.2020 Кочкина Марина 0

Співробітники Кагарлицького відділу поліції, котрі обґрунтовано підозрюються в зґвалтуванні, тортурах і побитті - Микола Кузів та Сергій Сулима, зараз перебувають в слідчому ізоляторі.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко: "Попереду на них чекає суд і справедливе покарання у вигляді позбавлення волі на тривалий термін. Зазначу також, що реакція поліції на повідомлення про насильство і тортури в Кагарлицькому відділенні поліції була блискавичною".

Політик проінформав про хронологію проведених заходів щодо покарання фігурантів гучної справи.

"Повідомлення з лікарні про насильство і тортури щодо потерпілої надійшло в Обухівський відділ поліції в неділю о 18:47. Вже у 19:15 правоохоронці встановили особи підозрюваних у злочині співробітників поліції. У 19:40 їх затримали і на місце злочину викликали слідчих ДБР", - проінформував Антон Геращенко.

Голова Нацполіції Ігор Клименко підписав наказ про розформування Кагарлицького відділу поліції, відсторонення всього його керівництва, а також відсторонення начальника Обухівського районного відділу поліції.