КДЮСШ у Славутичі святкує 30-річчя
25 жовтня, у славутицькому СК "Олімпієць" переповнена зала, вирує позитивний настрій, лунають оплески. Вся спортивна громада міста святкує славні 30 років КДЮСШ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74289214_2503938576355707_1678747684866883584_n.jpg)
Багато нагород, теплих слів вітань від міського голови Юрія Фомічева, депутата Київської обласної ради Володимира Удовиченка, вихованки школи Анастасії Тукмачової.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72780334_2503938779689020_7410563373114327040_n.jpg)
Грамоти від Міністерства культури, молоді та спорту отримали тренери Каленський Юрій, Ломова Жанна, Панченко Володимир, а слова вдячності Андрій Шанін та Ніна Верхольотова, що були одними з перших директорами школи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74218629_2503938679689030_909050804818673664_n.jpg)
"Вітаємо всіх тренерів, вихованців, усіх хто виступає за здоровий спосіб життя з чудовим святом. Успіхів, перемог і високих нагород!", - йдеться на сторінці Славутицької міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/75264994_2503938963022335_6745390737031954432_n.jpg)