Новини
Київщина
Бровари

Кав'ярня-драйв "Йогурт" у Броварах: бути чи не бути!?

27.11.2019 Руслан Семенець 0

До інформаційної агенції "ПОГЛЯД" звернулися стурбовані жителі мікрорайону Старий Центр, що в Броварах.

Проблемою, яка викликала стурбованість стало відкриття драйв-кав'ярні "Йогурт", що по вулиці Київська, біля школи №1. Мешканці мікрорайону та батьки учнів даного загальноосвітнього закладу вже відстоювали цю пішохідну зону.

Так, в 2014 році, була ситуація з кав'ярнею "Два зерна", коли тротуар намагалися перетворити на проїжджу частину зробивши там драйв. Варто зазначити, що ніяких умов для цього там немає і активний рух автомобільного транспорту буде нести пряму загрозу здоров'ю та життю пішоходів, серед яких діти-школярі.

Тоді, батьки учнів та місцеві жителі зверталися з колективними зверненнями та заявами, до міського голови Броварів Ігоря Сапожка, Київської облдержадміністрації, ДАБІ, Генеральної прокуратури України та до Департаменту Державної Автомобільної інспекції, на що була надіслана відповідь: "Управлінням ДАІ  ГУМВС України в Київській області листом від 03.11.2014 р. № 18/11266 скасовано погодження схеми організації дорожнього руху у місці розміщення тимчасової споруди міні-кав’ярні по вулиці Київській на місці автобусної зупинки «Старий центр»".

Наразі в мережі "Фейсбук" оголошено про акцію щодо 50% знижки на каву для драйверів, саме на замовлення через віконце з автомобілю. Тобто, отримавши заказ водій буде більше 100 метрів рухатися тротуаром до місцевої прокуратури, щоб там виїхати на дорогу. Тротуаром, по якому йдуть пішоходи, зокрема діти до школи та з неї.

"ПОГЛЯД" через мережу "Фейсбук" звернувся до пана Олександра з проханням прокоментувати дану ситуацію, поки що відповіді немає.

Після висловлювань з обуренням під постом, його автор Олександр Тищенко відключив коментарі в броварських групах. Батьки налаштовані рішуче і заявляють: "Нам цікаво, хто дав дозвіл на драйв-кав'ярню, з ким це було погоджено? Якщо треба буде починати цю боротьбу спочатку - ми готові! Завтра сесія Броварської міськради ми підемо до міського голови та депутатів... Все ж сподіваємося на здоровий глузд та порозуміння, як з боку власників, так і з боку влади..."

Мешканці "старого міста" та батьки учнів Броварської загальноосвітньої школи № 1, наголошують: "Ми не проти кав'ярні на зупинці біля самої школи, але категорично (!!!) проти Драйву на пішоходній зоні, а саме на тротуарі".