"Карельські" ліси Чорнобильського заповідника
У північно-східній частині Чорнобильського заповідника збереглись бореальні ліси з моховими болотами. Тут ліси справді схожі на фінські чи карельські.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86937379_608884659668625_4557139259458322432_o.jpg)
На зеленому сфагновому килимку можна відшукати журавлину. Цю ягоду полюбляє не тільки людина, але і будь-який звір чи птах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87012308_608884719668619_7814060608382304256_o.jpg)
Поліщуки звуть цю ягідку "Журахвіна". Після зими проморожена журавлинка стає ще смачнішою. А ще кажуть, що "журахвіна, як та поліська молодиця, з віком стає все смачніша".
Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник (Фото: Сергій Жила)