Новини
Київщина
Здоров'я
Київщина-суспільство

Карантинні заходи можуть посилити будь-якої миті - Володін

20.06.2020 Кочкина Марина 0

В Україні спостерігається загрозлива тенденція до збільшення захворюваності на COVID-19. Якщо вона зберігатиметься надалі, а чинні протиепідемічні заходи не дадуть очікуваного ефекту, влада муситиме знову звертатися до жорсткого карантину.

фото КОДА

У зверненні голови Київської ОДА Василя Володіна йшлося про те, що показник інцидентності в області в притул наблизився до критичної позначки 12. До посилення карантинних заходів залишилося добрати 0,03%. Їх можуть посилити будь-якої миті.

"За останній тиждень щоденні показники в країні збільшилися майже вдвічі. В Київській області наразі більше 2000 хворих на COVID-19. З них 173 – діти . Кількість пацієнтів інфекційних відділень збільшується. В стаціонарі – кожен четвертий інфікований. Вже померло 46 осіб. Далеко не всі вони похилого віку. Частина з них – це люди середнього віку, які не мали проблем зі здоров‘ям до епідемії" - повідомив голова КОДА Василь Володін.

В результаті ситуації, що складається на Київщині, обласна Комісія з ТЕБ та НС запровадила негайне посилення контролю за дотриманням санітарного законодавства у дошкільних закладах, закладах фізкультури та спорту, перукарнях та салонах краси. Посилений контроль за об‘єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування, за дотриманням протиепідемічних заходів під час посадки та висадки пасажирів.

Раніше Погляд повідомляв, що уряд України в рамках протидії епідемії діятиме жорсткіше