#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Культура
Україна-суспільство

Карантин: Мінкульт повідомив про порядок відвідування заходів

14.09.2020 0 Кочкина Марина 0

Міністерство культури та інформаційної політики України роз’яснило основні правила щодо відвідування закладів культури під час карантину.

фото з відкритих джерел

У повідомленні міністерства йдеться, що у зв’язку з потраплянням Києва, Харкова та Львова у “помаранчеву” зону карантину для закладів культури це означає наступне:

  • Масові заходи можуть проходити за участі не більш як 220 осіб та не більше однієї особи на 10 кв. м площі будівлі або території проведення заходу.
  • Для закладів спеціалізованої мистецької освіти ніяких додаткових обмежень в порівнянні із “жовтою" зоною не вводиться.

Новий розподіл набере чинності з 14 вересня 2020 року. Наступний перегляд розподілу зон може відбутися не раніше, ніж через 14 днів.

Раніше «Погляд» повідомляв про новий антирекорд на Київщині з COVID-19.

Також ми писали, що 14 вересня під час позачергового засідання уряд прийняв рішення забезпечити проведення заходів державного фінансового контролю використання коштів утвореного у складі держбюджету України Фонду боротьби з коронавірусом, поклавши цей обов’язок на Держаудитслужбу.