Канадські військові допомагають українцям підготуватися до міжнародних змагань
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68903146_636069176882027_6095722563520954368_n.jpg)
8 серпня з робочим візитом до Міжнародного центру підготовки підрозділів Нацгвардії, що на Бориспільщині в с. Старе, завітали представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні. У ході зустрічі відбулось представлення особового складу нової ротації операції «UNIFIER», обговорення подальшого співробітництва та ознайомлення з діяльністю центру.
Іноземні військові допомагають у підготовці роти оперативного призначення до міжнародних навчань “Rapid Trident – 2019”, що відбудуться вже у вересні та обговорили подальші плани колективної підготовки підрозділів.
«Ми дуже відверті у своїх відгуках. Національна гвардія України була і є відкритою для співпраці. Зазвичай немає нічого ідеального, але довіра та партнерство – це головне, що ми досягли за цей час. Ваша професійність, дисциплінованість та відповідальність відповідає нашим вимогам», - зазначив командир 7-ої ротації канадської військової тренувальної місії «UNIFIER» підполковник Фредерік Коте.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67661050_636069300215348_6009282202045513728_n.jpg)
Після відвідування загально-військового полігону у підсумку командир 8-ої ротації Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні підполковник Джеффрі Туп сказав: «Я дуже задоволений, що приїхав сюди і як зазначив підполковник Фредерік Коте дуже приємно співпрацювати з НГУ. Сподіваюсь на взаємну довіру та партнерство».
Rapid Trident (“Стрімкий тризуб”) - це наймасштабніші в Україні спільні сухопутні навчання підрозділів Збройних сил України, Нацгвардії, Держприкордонслужби, інших військових формувань та військових підрозділів іноземних держав.
Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ, фото Віктора Воскобоєва