Україна
Події

Канада надішле Україні ще одну партію військової допомоги

09.03.2022
Йдеться про спеціалізоване військове обладнання на понад 40 мільйонів доларів.

Канада надішле Україні ще одну партію військової допомоги - зображення

Про це під час пресконференції у Берліні заявив Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомив Укрінформ.

“Сьогодні я поговорив із Президентом Зеленським, ще раз наголосивши на силі та рішучості українців. Я сказав йому, що Канада незабаром надішле дуже спеціалізоване обладнання для допомоги”, – сказав Трюдо.

Він уточнив, що загальна вартість нової партії військової допомоги сягне 50 млн канадських доларів (понад 40 мільйонів доларів США), а також зауважив, що Канада та інші союзники мають певні складнощі із доставкою військової допомоги в Україну, але справляються з ними.

“Ми придбали певну кількість дуже спеціалізованого обладнання, в тому числі камери для дронів, які виробляє канадська компанія, й упродовж найближчих днів зможемо надіслати це в Україну. На кордоні є складнощі із тим, аби безпечно передати обладнання українцям, але ми разом із партнерами працюємо над цим”, – зазначив прем’єр-міністр.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.