Кагарличчина - кузня юних кобзарів: навчання триває
Студенти Стрітівського коледжа кобзарського мистецтва розпочали новий навчальний рік. На його початку в навчальному закладі відзначили своїх талановитих вихованців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118940399_2775844935981086_3970864932076894779_n.jpg)
Про це повідомляється на сторінці Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва.
«Хочемо відзначити студентів Святослава Грицака та Андрія Бичана, які вже у 2020-2021 н.р. взяли участь у XXIV Фестивалі національних воїнських та традиційних культур» Запорозький Спас» імені Анатолія Єрмака на острові Хортиця», - йдеться у дописі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118921305_2775845012647745_6074302369234326765_n.jpg)
фото Стрітівський коледж кобзарського мистецтва
Раніше «Погляд» вже повідомляв про те, що на Київщині молодь навчають грі на кобзі.