Новини
Україна
Культура

Кадри з Ірпеня та Бородянки: гурт KALUSH та репер SKOFKA презентували новий кліп

За словами виконавців, трек написаний душею і серцем, біллю за Україну й смутком за померлих героїв, та щоб підняти бойовий дух наших захисників.

Кадри з Ірпеня та Бородянки: гурт KALUSH та репер SKOFKA презентували новий кліп - зображення

Сьогодні, 16 грудня, гурт KALUSH та репер SKOFKA презентували новий кліп на трек "Батьківщина".

"Ми спеціально не показували вам бекстейдж зі зйомок, не розповідали в сторіс, що знову робимо щось спільне, щоб саме в цей момент, читаючи цей текст ми могли хоч трохи порадувати вас в доволі сумний та складний час для нас усіх, щоб саме зараз ви і дізнались, що ми знову пишемо новий ЕР в який і ввійде наш перший трек «Батьківщина»", ‒

KALUSH

Як зізнаються музиканти, трек написаний душею і серцем, біллю за Україну й смутком за померлих героїв, а також написаний для підняття бойового духу наших захисників. За словами виконавців, "захисник тут кожен, хтось на передовій, а хтось в тилу".

"Скільки не стріляй в наш край. Скільки не пали поля. Житиме вічно наша ненька. Вродить ще не раз земля... Око за око, зуб за зуб, загризуть тут за тризуб. Око за око, зуб за зуб, наші тихо підповзуть", ‒

KALUSH x SKOFKA – "Батьківщина"

У кліпі використані всім добре відомі світлині наслідків війни в Україні. Зокрема, є кадри, як з Ірпеня евакуюють мирне населення під розбомбленим мостом та світлини з Бородянки.

Нагадаємо, в травні Kalush Orchestra презентувала кліп знятий в Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянці на пісню "Stefania".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.