Здоров'я
Україна-суспільство

Кабмін скоротив термін дії сертифікатів COVID-вакцинації (ВІДЕО)

Відтепер документ буде чинним 270 днів, або 9 місяців, а після бустерного щеплення сертифікат буде продовжено на такий самий строк.

Відповідне рішення було ухвалене 19 січня під час засідання уряду. Скорочення терміну дії COVID-сертифікату, а раніше він був чинним 365 днів, пов’язане з тим, що аналогічне рішення вже ухвалили низка країн Євросоюзу. Зокрема, Німеччина, Австрія, Литва.

У пояснювальній записці до документа зазначається, що відтепер українці отримуватимуть сертифікат, який діятиме 270 днів, а після бустерної дози термін дії продовжуватиметься ще на 270 днів.

Раніше стало відомо, що українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу. Зокрема, йдеться про Ліван, Чорногорію, Тайвань, Уругвай, Туніс і Таїланд. Нещодавно у Міністерстві охорони здоров'я пояснили, як отримати сертифікат після бустерної дози COVID-вакцини.

Більше відео про COVID в Україні дивіться за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.