Київщина
Анонси
Культура
Події

Jazz-вечірка для батьків та дітей відбудеться 15 травня у Софії Київській

06.06.2019 Косянчук Інна 0

Джазовий концерт класичної музики з елементами анімації створений ексклюзивно для малюків від 0 рочків та усіх, хто захоче з ними прийти

У Києві організовуються спеціальні події для малюків від 0. Тобто не тільки для батьків з дітьми, а саме для малят. Один з них – Baby Mozart, де звучать прекрасні концерти класичної музики, на яких замість стільців - килими з іграшками для дітей, є столики для заміни підгузків, водичка.

От, наприклад, Саші уже скоро рік (чи лише скоро рік), а вона вже побувала на багатьох культурних заходах.

Наступний захід, сімейний концерт «Джаз на галявині», відбудеться 15 червня  об 11 годині у Національному заповіднику Софія Київська під відкритим небом.

Цей джазовий концерт класичної музики з елементами анімації створений ексклюзивно для дітей від 0 рочків та усіх, хто захоче з ними прийти - батьки, рідні, друзі. Сподіваємось все буде драйвово, віртуозно, танцювально, весело. Одним словом Jazz!

Концерт триватиме  1 год 10 хв.

Програма складається з 3-х частин:

- музика класична - 50 хв

- анімація - танцюємо і співаємо разом - 10 хв

- спільне фото, знайомство з інструментами -10 хв

МУЗИКАНТИ:

- Ганна Корнєва - віртуозна піаністка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач вищої категорії з гри на фортепіано.

- Марія Бродова - cкрипалька, закінчила Національну Музичну Академію України ім.П.Чайковського, лауреат міжрегіонального конкурсу, викладач та концертний виконавець.

-Концерт відбудеться просто неба, тож буде багато повітря, простору і трави. Однак тут створені всі умови для комфортного перебування немовлят і їхніх  батьків! Зокрема, облаштована зона для повзання. Якщо ваш малюк гратиметься тут, візьміть для нього змінне взуття або шкарпеточки. Для гостей передбачено стільчики, але ви можете взяти також невеличке простирадло, щоб сісти на травичку.

Під час концерту діятимуть:

- Baby Change - зона для заміни підгузків;

- зона смаколиків - водичка, печиво Марія;

- ящик з іграшками;

- Розміщення візочків - поруч з галявиною.

Квитки можна придбати, перейшовши за посиланням.

Квитки для дорослих! Дітям вхід вільний!

Вхід на територію Національного Заповіднику Софія Київська - 20 грн.

Світлини з концерту будуть опубліковані на сторінках заходу:

Facebook: https://www.facebook.com/babymozartua/

Instagram: https://www.instagram.com/baby_mozart_kyiv

Однак якщо ви не хочете щоб вас і ваших діток фотографували чи розміщали світлини у соцмережах – повідомте про це. Якщо ж хочете побільше світлин - скажіть про це також!