Новини
Ірпінь
Суспільство
Здоров'я
Світ-суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Із лікарні – до дитини: одужала хвора на коронавірус ірпінчанка, яка народила хлопчика

06.05.2020 Погляд

www.facebook.com/markushinoleksa/

Жителька Ірпеня Олена, яка, захворівши на коронавірус, народила хлопчика Данилка, нарешті одужала та повернулася з лікарні до своєї дитини. На долю її родини випали важкі випробування. Сподіваємося, на цьому вони закінчилися.

Про цю радісну подію повідомили ірпінські чиновники. Зазначається, що жінка має 2 лабораторно підтверджені негативні ПЛР-тестування. Вірус у її організмі зберігався більше місяця.

Мамі та немовляті подарували дитячий візок. Написали, що це від імені усієї громади.

Хоча б тут не пропіарили партію «Нові обличчя», яка фактично узурпувала владу в місті та з логотипами якої часом роздають благодійну допомогу, походження якої важко з’ясувати: чи це на партійні кошти, чи за бюджетні.

Олена стала першою в Ірпені, у кого лабораторно підтвердили Covid-19 у міській амбулаторії.

Тоді вагітну жінку, у якої запідозрили коронавірус, розмістили в ізоляторі пологового будинку Приірпіння, що територіально розташований у Ворзелі. А потім відправили до Білої Церкви, де вона й народила здорового хлопчика.

Водночас сам пологовий будинок довелося закривати на карантин, проводити дезінфекцію, а вагітних направляти до сусідніх районів.

Коронавірусна пандемія підштовхнула ірпінських чиновників нарешті звернути увагу на стан медицини в регіоні. В першу чергу взялися за інфекційне відділення Ірпінської центральної міської лікарні, що територіально у Бучі.

На капітальний ремонт його приміщення просили гроші у місцевих підприємств та бізнесу, жаліючись на нестачу бюджетних коштів. І багато хто відгукнувся.

І хоча посадовці, образно кажучи, ходили з простягнутою рукою по благодійниках, проте це не завадило на черговому засіданні Ірпінського міськвиконкому виділити майже 13 млн грн лише на подальше облаштування набережної в Ірпені. Таким чином її загальна вартість уже сягає 75 млн грн.

Гроші викидають на будівництво дитячого канатного комплексу, дитмайданчика, ролердрому, спортмайданчика для гри у стрітбол, футбольного, спортивного для гри в сокер, майданчиків під розміщення об’єктів спортивної інфраструктури, занять стрітфайтом, пляжним волейболом, з тренажерами.

Їх вартість, як бачимо, просто шалена. Звісно, як і багатьох примітивних фігур на набережній, що переважно сягають десятків тисяч гривень, а в загальній сумі – майже 3 млн грн.

Унаслідок недуги Олена більше місяця була роз’єднана зі своєю дитиною. Спочатку лікувалася в Білій Церкві, потім – в інфекційному відділенні Ірпінської ЦМЛ, а хлопчик перебував під опікою рідних в Ірпені.

На щастя, неодноразові тестування засвідчили, що немовля народилося здоровим. Сподіватимемося, що випробування для родини закінчилися. І все в них буде добре.