Коцюбинське
Події

Ірпінську колонію, що в Коцюбинському, продадуть на аукціоні (інфографіка)

Стартова ціна об’єкту складає понад 22 мільйони гривень, аукціон відбудеться 21 грудня в онлайн-форматі.

Ірпінську колонію, що в Коцюбинському, продадуть на аукціоні (інфографіка) - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Міністерства юстиції повідомила, що завтра відбудеться онлайн-аукціон приватизації окремого майна державної установи "Ірпінський виправний центр (№ 132)", що розташована у Коцюбинському.

Загальна площа активу складає 28141,7 м², до будівлі підведені водопостачання, каналізаційна система, а система електропостачання здійснюється двома підстанціями. Також об’єкту належить 8,3 гектара землі.

Ірпінську колонію, що в Коцюбинському, продадуть на аукціоні (інфографіка) - зображення

"Ірпінський виправний центр – непрацююча установа, на утримання якої держава продовжує витрачати значні кошти – близько 10 млн гривень на рік. Водночас об’єкт має чудовий інвестиційний потенціал", – йдеться у повідомленні Мін'юсту.

Окрім цього, привабливість для інвесторів становлять близькість до станції метрополітену "Академмістечко" та залізниці, а також сусідство з житловим комплексом.

Стартова ціна об'єкту – 220,2 мільйона гривень.

Раніше у Мін'юсті повідомили, що за рахунок коштів від платних камер у Київському СІЗО завершився ремонт ще двох безкоштовних приміщень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.