Новини
Ірпінь
Суспільство
Пригоди
Кримінальні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Надзвичайні ситуації

Ірпінському депутату, опозиційному до місцевої влади, на подвір’я закинули два «коктейлі Молотова»

03.04.2020 Погляд

У ніч на 1 квітня в Ірпені на подвір’я депутата Ірпінської міської ради Лаврентія Кухалейшвілі закинули два «коктейлі Молотова». Це засвідчили камери спостереження. Захисник зелених зон Київщини пов’язує це з його громадською діяльністю.

Як уже повідомлялося, правоохоронці під час проведення слідчих дій вилучили скляну пляшку з чимось схожим на гніт. А в поліетиленовому пакеті виявили ще одну пляшку.

Один скляний предмет розбився, але не загорівся. А інший горів, проте не розбився. Вони були із займистою речовиною.

Кинули ці склянки на подвір’я, де свого часу депутату спалили дві машини. Не відомо, чи це невдала спроба підпалу житла, чи залякування.

На думку Кухалейшвілі, до цього можуть бути причетні депутати ІМР Ігор Оверко чи Віталій Нелюбін – як замовники злочину.

Адже більше 40 днів минуло відтоді, як за його ініціативи небайдужі жителі міста встановили вагончик на в’їзді до заплавних земель, на яких незаконно зводять ЖК «Синергія сіті».

Компанію, яка зводить житловий комплекс, очолює Оверко, якого ще називають «прорабом» Карплюка – відствного мера Ірпеня.

Мітингувальники виступають проти нищення природних ресурсів та перетворення колись курортного Ірпеня на бетонне гетто, намагаються донести потенційним новоселам, що на них чекає грандіозна будівельна афера.

Водночас Кухалейшвілі переймається захистом зеленої зони у Гостомелі, де Нелюбін планує побудувати автомийку, знісши на ділянці пам’ятний хрест Героям Небесної сотні, встановлений громадою.

Ще одна гаряча точка – зелена зона по вул. 11 лінія, що в Ірпені, де знаходиться могила Міши Знаменського, який загинув від рук фашистів під час Другої світової війни.

Щоб зіштовхнути лобами активістів та атошників, останнім виділили тут землю, яку намагаються забудувати. На території знесли дерева та проводили земляні роботи, які припинили громада та поліція.

Кухалейшвілі припускає, що організатором диверсії міг бути Петро Щербина – піарник Карплюка.

Народний обранець вважає, що таким чином намагаються залякати не лише його, а всіх небайдужих жителів Ірпеня, яким остогидли знищення природних ресурсів та незаконна забудова.

https://www.facebook.com/LavrentiyK/videos/2869941953040931/